Europese openbare aanbestedingsprocedure ICT systeem voor parkeervergunningen en ontheffingen
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Europese openbare aanbestedingsprocedure ICT systeem voor Parkeervergunningen en ontheffingen. Voor nadere informatie zie inschrijvingsleidraad. Gunningsvoorbehoud: De daadwerkelijke gunning kan pas plaatsvinden na positieve besluitvorming door de gemeenteraad op dit onderdeel bij de behandeling van de Programmabegroting 2027-2030 op 6 november 2026. De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om de opdracht niet te gunnen indien geen positieve besluitvorming door de gemeenteraad plaatsvindt. In dat geval zijn inschrijvers niet gerechtigd tot enige vorm van vergoeding of schadevergoeding. Europese openbare aanbestedingsprocedure ICT systeem voor Parkeervergunningen en ontheffingen. Voor nadere informatie zie inschrijvingsleidraad.
Wij bieden inschrijvers de gelegenheid om aanvullende vragen te stellen naar aanleiding van Nota van inlichtingen 2 (vraag / aanvulling 122). Eventuele vragen kunnen uiterlijk op donderdag 2 juli vóór 10.00 uur worden ingediend. De opdrachtgever zal deze vragen uiterlijk vrijdag 3 juli beantwoorden. Het streven is om vragen zoveel mogelijk reeds op 2 juli te beantwoorden. Alleen vragen die betrekking hebben op deze vraag / aanvulling worden in behandeling genomen; overige vragen worden niet beantwoord. Deze aanvullende vragenronde heeft geen gevolgen voor de verdere planning. De uiterste datum voor het indienen van de inschrijving blijft 14 juli om 10.00 uur. Daarbij wordt nog steeds voldaan aan de wettelijke termijn van minimaal 10 dagen tussen de Nota van Inlichtingen en de inschrijftermijn. Daarnaast wordt benadrukt dat deze aanvulling geen inhoudelijke wijzigingen aan de eisen met zich meebrengt.
Lots1
Documentation20
- 218.5 KB
TN560889 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260629173328.pdf
PDF document
- 537.9 KB
Nota van Inlichtingen 2 (incl. NVI 1) ICT Systeem Parkeervergunningen en ontheffingen.pdf
PDF document
- 406.5 KB
Bijlage 01 Programma van Eisen ICT systeem Parkeervergunningen en ontheffingen V3.pdf
PDF document
- 474.8 KB
Nota van Inlichtingen 1 ICT Systeem Parkeervergunningen en ontheffingen.pdf
PDF document
- 34.7 KB
Bijlage 09 Informatiestromen huidige oplossing en toekomst V2.pdf
PDF document
- 177.0 KB
Bijlage 12 Overzicht Parkeerproducten per 2026-06-16.pdf
PDF document
- 1.3 MB
Deel A - Inschrijvingsleidraad ICT systeem voor Parkeervergunningen en ontheffingen V2.pdf
PDF document
- 30.2 KB
Bijlage 04 Prijzenblad ICT systeem Parkeervergunningen en ontheffingen V2.xlsx
Excel spreadsheet
- 215.7 KB
TN560889 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260521084736.pdf
PDF document
- 216.1 KB
TN560889 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260526135136.pdf
PDF document
- 213.1 KB
TN560889 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260520144745.pdf
PDF document
- 205.9 KB
Bijlage 11 Demonstratie Casus.pdf
PDF document
- 2.0 MB
Deel B - Aanbestedingsvoorwaarden gemeente Venlo.pdf
PDF document
- 550.6 KB
Bijlage 07 UEA.pdf
PDF document
- 659.0 KB
Bijlage 08 ICTnml Technische Architectuur v2025-Q4.pdf
PDF document
- 72.5 KB
Bijlage 10 Verklaring inzake onderaanneming.docx
Word document
- 79.5 KB
Bijlage 05 Referentieformulier.docx
Word document
- 1.0 MB
Bijlage 06 Verwerkersovereenkomst gemeente Venlo.pdf
PDF document
- 348.4 KB
Bijlage 03 Gemeentelijke Inkoopvoorwaarden bij IT (GIBIT) versie 2025.pdf
PDF document
- 284.9 KB
Bijlage 02 Overeenkomst ten behoeve van ICT systeem Parkeervergunningen en -ontheffingen.pdf
PDF document