Europese aanbesteding WGA-ERD verzekering

EF16Contract notice – general directive, standard regimeee49e47a-7c5e-4bd7-9599-612e5883f6cdSGStichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Goeree-Overflakkee
12 days left
Estimated value
Deadline12 days left14 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
14 Sept 2026, 10:00
CPV codes
66510000 - Insurance services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
28 Aug 2026, 08:40

Overview

Bij het WGA eigenrisicodragerschap is de werkgever rechtstreeks verantwoordelijk voor de financiering van de aan de werkgever toe te rekenen WGA-uitkering (tot maximaal 10 jaar na toekenning). Tevens gaat de re-integratieplicht na toekenning van een WGA-uitkering over van UWV naar werkgever. Ter dekking van de risico’s WGA eigenrisicodragerschap wenst opdrachtgever een WGA-eigenrisicodragersverzekering voort te zetten. Het betreft een private verzekering ten behoeve van financiering van de aan de werkgever toe te rekenen WGA-vast en WGA-flex uitkeringen. Alle medewerkers (al dan niet met een dienstverband voor onbepaalde tijd, werkend in Nederland en in het buitenland, oproepkrachten en flexibele krachten die onder de ziektewet kunnen vallen en waarvan de eventuele WGA-uitkeringen toegerekend worden aan de eigenrisicodrager) zijn dan via de polis gedekt. Dit in overeenstemming met de geldende wet- en regelgeving van 1 januari 2017. Opdrachtgever had op peildatum 1 januari 2026 425 medewerkers in dienst. De relevante loonsom bedraagt € 21.772.775, --.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation4

4 documents
  • TN608685 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260828104059.pdf

    PDF document

    198.2 KB
  • Bijlage A - Verklaring Combinatie.docx

    Word document

    73.7 KB
  • Beschrijvend document Europese aanbesteding WGA-ERD.pdf

    PDF document

    314.4 KB
  • uea_608685_20260827140754.pdf

    PDF document

    492.6 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.