Europese Aanbesteding CMS (ContainerManagementSysteem)

EF16Contract notice – general directive, standard regime26bce246-c5bd-4f77-b6a0-d975b9d52975GRGemeente Rhenen
23 days left
Estimated value
Deadline23 days left25 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
25 Sept 2026, 10:00
CPV codes
72268000 - Software supply services72000000 - IT services: consulting, software development, Internet and support
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
26 Aug 2026, 15:46

Overview

Het leveren, implementeren, beheren, onderhouden, actualiseren en doorontwikkelen van een Container Management Systeem voor de gemeente Rhenen, inclusief gegevensmigratie, koppelingen, ondersteuning en training van gebruikers. De opdracht omvat het leveren, implementeren, beheren, onderhouden, actualiseren en doorontwikkelen van een Container Management Systeem. Het systeem wordt onder meer gebruikt voor het beheer van circa 20.600 minicontainers, 97 ondergrondse containers, 35 bovengrondse containers, afvalpassen en bezoeken aan het afvalbrengstation. De opdracht omvat tevens gegevensmigratie, koppelingen met bestaande systemen, training van gebruikers, ondersteuning en updates. De genoemde aantallen zijn indicatief en kunnen gedurende de looptijd wijzigen. Hieraan kunnen geen rechten of minimale afnameverplichtingen worden ontleend. De overeenkomst heeft een initiële looptijd van vier jaar. De gemeente kan de overeenkomst tweemaal met twee jaar verlengen. De maximale looptijd bedraagt acht jaar.

De gemeente Rhenen publiceert hierbij de Europese openbare aanbesteding voor het leveren, implementeren, beheren, onderhouden en doorontwikkelen van een Container Management Systeem (CMS). Het CMS ondersteunt onder meer het beheer van minicontainers, verzamelcontainers, afvalpassen en bezoeken aan het afvalbrengstation. De opdracht omvat daarnaast gegevensmigratie, koppelingen met bestaande systemen, training, ondersteuning en updates. De gemeente wil met één leverancier een overeenkomst sluiten voor een initiële looptijd van vier jaar, met de mogelijkheid de overeenkomst tweemaal met twee jaar te verlengen. Alle aanbestedingsdocumenten zijn via TenderNed beschikbaar. Vragen over de aanbesteding kunnen uitsluitend via de vragenmodule van TenderNed worden gesteld.

Contracting authorities1

GR

UNKNOWN 28872612

nlRhenen, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation14

14 documents
  • 12_Bijlage_Overzicht huidige format.xlsx

    Excel spreadsheet

    39.5 KB
  • 10_Bijlage_Derden verklaring.docx

    Word document

    138.4 KB
  • TN608373 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260826174630.pdf

    PDF document

    214.1 KB
  • 11_Bijlage_Opgaveformulier bestaande koppelingen.docx

    Word document

    182.2 KB
  • 09_Bijlage_ Concept Verwerkersovereenkomst.docx

    Word document

    143.8 KB
  • Aanbestedingsleidraad CMS Gemeente Rhenen.pdf

    PDF document

    1.3 MB
  • 05_Bijlage_Verklaring Referentie.docx

    Word document

    143.7 KB
  • 08_Bijlage_VNG Algemene Inkoopvoorwaarden Gemeente Rhenen 2024.pdf

    PDF document

    381.6 KB
  • 07_Bijlage_VNG Inkoopvoorwaarden GIBIT 2023.pdf

    PDF document

    652.2 KB
  • 06_Bijlage_ Concept overeenkomst.docx

    Word document

    72.1 KB
  • 02_Bijlage_Programma van Eisen.pdf

    PDF document

    282.4 KB
  • 01_ Bijlage_Algemene verklaring en toelichting inschrijving.docx

    Word document

    172.6 KB
  • uea_608373_20260826132924.pdf

    PDF document

    575.3 KB
  • 04_Bijlage_Prijsblad CMS.xlsx

    Excel spreadsheet

    57.6 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.