Ernstige Dyslexie
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Aanbestedende dienst is op zoek naar 5 opdrachtnemers om een Overeenkomst mee te sluiten die toeziet op: De dienstverlening voor de diagnostiek en behandeling van Ernstige Dyslexie aan jeugdigen die deze jeugdhulp in aanmerking komen. De overeenkomst start naar verwachting per 1-1-2027 en loopt tot met 31-12-2028 en heeft een looptijd van 2 jaar met de mogelijkheid om nog twee keer met 1 jaar te verlengen. omvang
Aanleiding aankondiging: De Aanbestedende dienst heeft kennisgenomen van de ontvangen vragen en klachten met betrekking tot het gepubliceerde kostprijsonderzoek. Uit het oogpunt van zorgvuldigheid is besloten om aanvullend kostprijsonderzoek te laten uitvoeren. Op basis van de uitkomsten van dit aanvullende onderzoek zal de Aanbestedende dienst beoordelen of wijziging van de tarieven en/of aanbestedingsstukken noodzakelijk is. Het aanvullend kostprijsonderzoek zal naar verwachting medio week 30 beschikbaar worden gesteld. Daarna zullen aanvullende vragenrondes worden opengesteld, zodat marktpartijen de gelegenheid hebben om vragen te stellen ter verduidelijking. Deze vragenrondes zijn opgenomen in de planning in Tenderned. De aanbestedende dienst is daarnaast voorafgaand aan de vragenrondes voornemens een mondelinge toelichting te geven aan geïnteresseerde marktpartijen in week 30. De inschrijftermijn zal worden verlengd met 7 dagen. Aan het besluit om een aanvullend onderzoek uit te voeren kunnen geen rechten worden ontleend ten aanzien van de juistheid of onjuistheid van het eerder gepubliceerde kostprijsonderzoek.
Lots1
Documentation19
- 868.9 KB
V2 Bijlage 9 Rapport ernstige dyslexie 23-6.pdf
PDF document
- 608.3 KB
Nota van inlichtingen 2026-06-26-1.pdf
PDF document
- 759.4 KB
V3 Aanbestedingsdocument ED 260625.pdf
PDF document
- 882.1 KB
Bijlage 5 V2 Concept Jeugdhulp Regio HvB Inspanningsgericht.pdf
PDF document
- 442.4 KB
Bijlage 7 V2 modelovk gegevenslevering-zelfstandige-verwerkingsverantwoordelijken.pdf
PDF document
- 35.0 KB
Opbouw tarief ED.pdf
PDF document
- 220.9 KB
TN588836 - EF20 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, lichte regeling 20260622090515.pdf
PDF document
- 222.1 KB
TN588836 - EF20 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, lichte regeling 20260710200758.pdf
PDF document
- 625.3 KB
V3 Bijlage 2 Opdrachtbeschrijving, PvE en tarieven ED 260625.pdf
PDF document
- 296.9 KB
Nota van inlichtingen 2026-07-10-1.pdf
PDF document
- 221.0 KB
TN588836 - EF20 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, lichte regeling 20260626103416.pdf
PDF document
- 683.5 KB
Nota van inlichtingen 2026-06-05-1.pdf
PDF document
- 143.3 KB
Nota van inlichtingen 2026-07-01-2.pdf
PDF document
- 44.0 KB
Bijlage 3 Verklaring van geen-Russische betrokkenheid.docx
Word document
- 218.2 KB
TN588836 - EF20 Aankondiging van een opdracht - Aankondiging publiceren 20260506142915.pdf
PDF document
- 636.5 KB
Bijlage 1 - Juridische bepalingen Aanbestedingsprocedures Gemeente Tilburg (februari 2026).pdf
PDF document
- 1.0 MB
Bijlage 6 vng-model-algemene-inkoopvoorwaarden.pdf
PDF document
- 40.1 KB
Bijlage 8 Kerncompetenties invulblad.docx
Word document
- 504.0 KB
Bijlage 4 UEA.pdf
PDF document