Estimated valueRON 937
DeadlineExpired21 Jul 2026, 07:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
21 Jul 2026, 07:00
CPV codes
24453000 - Herbicides
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 937
Publication date
14 Jul 2026, 12:01

Overview

Furnizare 20 buc. ”Erbicid - flacon 1 litru”, cu caracteristicile tehnice solicitate în modelul de ”Formular de oferta_Erbicid.docx”, atașat la prezentul anunț publicitar.

În urma evaluării ofertelor, achiziția se va realiza prin catalogul electronic SEAP, în acest sens ofertantul declarat câștigător are obligativitatea de a posta oferta sa în catalogul electronic SEAP. Termen livrare produse: maxim 15 zile lucratoare de la data finalizării achiziției directe în catalogul electronic SEAP. Loc livrare produse: depozitul de la sediul TRANSELECTRICA SA - Sucursala Teritorială de Transport Sibiu, Bd. Corneliu Coposu, nr. 3, loc. Sibiu, jud. Sibiu. Plata facturii se face după livrarea mărfii, cu OP în maxim 15 de zile de la data la care factura electronica este disponibilă achizitorului pentru descarcare din sistemul national privind factura electronica Ro e-Factura. Datele de identificare ale achizitorului care se vor consemna pe factură: CNTEE TRANSELECTRICA SA- STT Sibiu (Sucursala Teritorială de Transport Sibiu); Nr. Ord. Reg. Com.: EUID J2000008060404; C.U.I. RO13328043; Adresa sediului social: București, Sector 3, Str. Olteni, nr. 2–4; Cod IBAN: RO32RNCB0227016318360001; Banca: BCR Sibiu. În facturile emise pentru plata contravalorii produselor livrate, se va inscrie în mod obligatoriu codul CPV 42662000-4, în conformitate cu art. 4, alin (21) din OUG 120/2021, cu modificările și completările ulterioare.

Prețul ofertat va include și transportul produselor la sediul achizitorului TRANSELECTRICA SA - STT Sibiu, Bd. Corneliu Coposu, nr. 3, loc. Sibiu, jud. Sibiu. Ofertanții au obligativitatea de a transmite oferta pe modelul de Formular de oferta_Erbicid.docx, atașat la prezentul anunț publicitar.

Ofertele se vor transmite pe email la adresa: [email protected]. Termenul limită de transmitere a ofertelor este:21.07.2026, ora 10:00. Eventuale răspunsuri la solicitări de clarificări sau Erate la prezentul anunț, vor fi publicate în SEAP la secțiunea ”Publicitate Anunțuri și vor purta denumirea (după caz): ”Răspuns clarificări / Erată la anunțul ADV ….. ) Va fi menționat nr. Prezentului anunt publicitar)

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document

Award criteria1

Criterion information

Name
Pretul cel mai scăzut
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.