Enterprise Service Management (ESM) platform

EF16Contract notice – general directive, standard regime60dce1ed-ef1d-4e6a-a8df-ee61cfb4d694GWGemeente Dijk en Waard
35 days left
Estimated value€1
Deadline35 days left5 Oct 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
5 Oct 2026, 09:00
CPV codes
72000000 - IT services: consulting, software development, Internet and support
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€1
Publication date
24 Aug 2026, 08:07

Overview

Gemeente Dijk en Waard gebruikt momenteel TOPdesk als centraal platform voor IT Service Management (ITSM) en Enterprise Service Management (ESM). Het huidige contract loopt af op 1 april 2027. Om de continuïteit van de interne dienstverlening te waarborgen, wordt een Europese aanbesteding uitgevoerd voor de selectie en implementatie van een toekomstbestendige ESM applicatie. De nieuwe oplossing moet niet alleen de huidige ITSM-functionaliteit ondersteunen, maar tevens een organisatiebreed platform bieden voor de ondersteuning van IT, Facilitair, in- door- en uitstroom en, Informatievoorziening en andere interne dienstverlenende processen. Daarbij wordt nadrukkelijk ingezet op procesautomatisering, selfservice, asset- en configuratiemanagement (CMDB), workflowondersteuning en integratie met bestaande gemeentelijke systemen. Één SaaS Enterprise Service Management platform

Contracting authorities1

GW

UNKNOWN 213613440

nlHeerhugowaard, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation15

15 documents
  • TN607298 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260824100722.pdf

    PDF document

    230.9 KB
  • Inschrijfleidraad Enterprise Service Management (ESM) platform.pdf

    PDF document

    598.6 KB
  • Bijlage C referentieformulier.docx

    Word document

    47.8 KB
  • Bijlage G GIBIT 2023.pdf

    PDF document

    1.2 MB
  • Bijlage G.1 GIBIT 2023 Toelichting.pdf

    PDF document

    485.8 KB
  • Bijlage F Verklaring omtrent Russische betrokkenheid.docx

    Word document

    54.0 KB
  • Bijlage E Controlelijst in te leveren stukken.docx

    Word document

    41.3 KB
  • Bijlage B Prijzenblad ESM applicatie.xlsx

    Excel spreadsheet

    21.5 KB
  • Bijlage D (concept) overeenkomst ESM platform.pdf

    PDF document

    419.1 KB
  • Bijlage H (concept) verwerkersovereenkomst.pdf

    PDF document

    196.3 KB
  • Bijlage A Programma van Eisen ESM applicatie.xlsx

    Excel spreadsheet

    64.3 KB
  • Bijlage J (concept) wachtkamerovereenkomst.pdf

    PDF document

    145.5 KB
  • Bijlage G.2 Gemeentelijke ICT kwaliteitsnormen bij GIBIT.pdf

    PDF document

    651.1 KB
  • Bijlage K Use cases demonstratie.pdf

    PDF document

    322.4 KB
  • uea_607298_20260824095721.pdf

    PDF document

    577.6 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.