Eindejaarsgeschenken

EF16Contract notice – general directive, standard regimea2ad52ea-eae5-44bb-aec6-b198fc78463eFHFontys Hogeschool
7 days left
Estimated value
Deadline7 days left11 Sept 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
11 Sept 2026, 09:00
CPV codes
18530000 - Presents and rewards
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
29 Jun 2026, 16:04

Overview

Fontys wil een Raamovereenkomst sluiten met één Opdrachtnemer voor de levering en distributie van eindejaarsgeschenken voor haar medewerkers. De opdracht bestaat uit het beschikbaar stellen en beheren van een online bestelomgeving (webshop) in de huisstijl van Fontys. Via deze webshop krijgen medewerkers de mogelijkheid om binnen een vastgesteld budget een eindejaarsgeschenk naar keuze te selecteren. Voor 2026 wordt de opdrachtwaarde geraamd op €250.000,- inclusief btw. Deze raming is gebaseerd op circa 5.000 medewerkers die elk een eindejaarsgeschenk mogen uitkiezen ter waarde van €50,-. Gelet op de eisen vanuit de Aanbestedingswet dient de maximale opdrachtwaarde voor Raamovereenkomsten bij de Aanbesteding te worden vermeld. Om voldoende ruimte te bieden voor mogelijke groei van het aantal medewerkers, wijzigingen in het beschikbare budget per medewerker en andere ontwikkelingen gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst, hanteert Fontys voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst een maximale opdrachtwaarde van € 1.500.000,- inclusief btw

Contracting authorities1

FH

UNKNOWN 391650280

nlEindhoven, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation8

8 documents
  • Openbare Aanbesteding - Eindejaarsgeschenken.pdf

    PDF document

    470.5 KB
  • TN598661 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260629180440.pdf

    PDF document

    213.4 KB
  • Bijlage 1A_Verwerkersovereenkomst.docx

    Word document

    62.2 KB
  • Bijlage 2 Programma van Eisen.xlsx

    Excel spreadsheet

    21.0 KB
  • Bijlage 1_Concept raamovereenkomst.docx

    Word document

    86.3 KB
  • Bijlage B Referentieverklaring.docx

    Word document

    28.8 KB
  • Bijlage 3 Punten per gunningscriterium.xlsx

    Excel spreadsheet

    19.8 KB
  • uea_598661_20260629133616.pdf

    PDF document

    563.9 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.