EA Reisagent Dienstreizen AFM
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Dienstverlening Reisagent Dienstreizen AFM Boeken -van internationale vliegtickets incl. zitplaatsreservering, overnachtingen in hotels in het buitenland, internationale treintickets incl. zitplaatsreservering, internationale ferry's, internationale busreizen, - boeken van overnachtingen in hotels in NL indien in combinatie met een dienstreis, groepsreizen, een venue-hotel met prijsafspraken welke is gekoppeld een internationale bijeenkomst. -het doorvoeren van wijzigingen, omboeken en/of annuleren. Aanvullend: autohuur in het buitenland, faciliteren bij aanvragen omtrent reisdocumenten en beschikbaarstelling van 24/7 dienstverlening.
Lots1
Documentation20
- 147.8 KB
Nota van inlichtingen 2026-06-30-1.pdf
PDF document
- 211.0 KB
TN592864 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260629084229.pdf
PDF document
- 211.7 KB
TN592864 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260702112824.pdf
PDF document
- 720.7 KB
Aanbestedingsleidraad EA Reisagent v2.pdf
PDF document
- 237.3 KB
Bijlage B Programma van Eisen - EA Reisagent v2.pdf
PDF document
- 440.5 KB
Bijlage C Concept raamovereenkomst Dienstreizen v2.pdf
PDF document
- 283.7 KB
Bijlage I Concept SLA Dienstreizen AFM v2.pdf
PDF document
- 477.6 KB
Bijlage E Dienstreisregeling update 11 mei 2026.pdf
PDF document
- 385.4 KB
Nota van inlichtingen 2026-06-23-1.pdf
PDF document
- 388.8 KB
Bijlage D concept Verwerkersovereenkomst AFM 06 2026 v2.pdf
PDF document
- 208.6 KB
TN592864 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260528200757.pdf
PDF document
- 73.3 KB
Bijlage G declaratie faciliteitenregeling.pdf
PDF document
- 210.7 KB
TN592864 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260601084052.pdf
PDF document
- 211.3 KB
TN592864 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260623135328.pdf
PDF document
- 262.5 KB
Bijlage F Factureren aan de AFM.pdf
PDF document
- 21.5 KB
Bijlage 3 Prijzenblad EA Reisagent Dienstreizen.xlsx
Excel spreadsheet
- 70.8 KB
Bijlage H declaratie Bestuur.pdf
PDF document
- 165.1 KB
Bijlage A ARVODI 2025.pdf
PDF document
- 34.2 KB
Bijlage 2 Referentieformulier.docx
Word document
- 550.8 KB
Bijlage 1 UEA-28-5-2026_17_35_32.pdf
PDF document