(Digitaal) Drukwerk en Postverzorging

EF16Contract notice – general directive, standard regimefe48b835-cfc7-4880-868d-e2dd353a8658GNGemeente NoordwijkGLGemeente LisseGTGemeente Teylingen
0 days left
Estimated value
Deadline0 days left3 Sept 2026, 08:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
3 Sept 2026, 08:00
CPV codes
79800000 - Printing and related services22000000 - Printed matter and related products
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
22 Jun 2026, 14:24

Overview

Alle schriftelijke communicatie wil Belastingen Bollenstreek uitbesteden en aanleveren op een platform. Belastingen Bollenstreek wil een overeenkomst sluiten met één opdrachtnemer voor het samenstellen van fysiek drukwerk en het versturen van fysieke en digitale post. Werkzaamheden die betrekking hebben op de fysieke post zijn: brieven drukken, het verzendklaar maken voor de bezorgdienst en het in ontvangst nemen van retourpost. Met betrekking tot de digitale post gaat het om het klaarzetten en versturen van digitale post naar MijnOverheid. Het streven is om in de toekomst zoveel mogelijk digitaal te verzenden. Zie het Aanbestedingsdocument voor alle overige informatie. Voor de scope van de opdracht, zie verder in het Aanbestedingsdocument.

Contracting authorities3

GN

UNKNOWN 162008839

nlNOORDWIJK, Netherlands
[email protected]
1 / 3

Lots1

Documentation15

15 documents
  • TN596894 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260622162417.pdf

    PDF document

    227.3 KB
  • Bijlage I Eigen verklaring uitsluitingsgronden in verband met het Sanctiepakket Rusland.docx

    Word document

    74.2 KB
  • Bijlage K Programma van wensen.docx

    Word document

    74.9 KB
  • Bijlage J Checklist in te dienen documenten.pdf

    PDF document

    108.9 KB
  • Bijlage L SRoI Uitvoeringsvoorwaarden arbmarktregio HR 22 maart 2023.pdf

    PDF document

    364.7 KB
  • Bijlage H Wachtkamerregeling.pdf

    PDF document

    126.7 KB
  • Bijlage G Verwerkersovereenkomst (digitaal) drukwerk en postverzorging.pdf

    PDF document

    282.8 KB
  • Bijlage F Concept Overeenkomst GIBIT 2023 (1).pdf

    PDF document

    125.5 KB
  • Bijlage B Inschrijvingsbiljet.docx

    Word document

    74.5 KB
  • Bijlage D Prijzenblad.xlsx

    Excel spreadsheet

    21.2 KB
  • Bijlage E gibit-2025-artikelen.pdf

    PDF document

    348.4 KB
  • Bijlage C Referentieverklaring.docx

    Word document

    75.8 KB
  • Bijlage A Programma van Eisen.pdf

    PDF document

    160.3 KB
  • uea_596894_20260618143529.pdf

    PDF document

    577.1 KB
  • Aanbestedingsdocument (Digitaal) drukwerk en postverzorging.pdf

    PDF document

    510.7 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.