Datacenter en netwerk

EF16Contract notice – general directive, standard regime4f1eb3f2-b41e-4975-a007-3cc93f27b39cWLWaterschap Limburg
1,791 days left
Estimated value
Deadline1,791 days left27 Jul 2031, 22:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
27 Jul 2031, 22:00
CPV codes
72315000 - Data network management and support services48821000 - Network servers
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
9 Feb 2026, 13:27

Overview

Deze aanbesteding richt zich op het contracteren van één opdrachtnemer die WL kan voorzien in de behoefte aan: • Een geavanceerd datacenter, inclusief bijbehorende IT-infrastructuur, en diensten. • LAN, WLAN, beveiligings- infrastructuur en diensten. Zie de Selectieleidraad voor nadere informatie. Diensten: • Infrastructure-as-a-Service (IaaS); • Network-as-a-Service (NaaS); Ondersteuning en advisering door gekwalificeerd personeel bij de inrichting van de Citrix-omgeving en upgrades naar nieuwe van Citrix-versies. Levering van: • Tier 3 datacenters (primair en uitwijk); • Private IaaS omgeving (servers en storage); • Virtualisatieplatform op basis van VMWare; • WAN-, LAN-, WLAN componenten; • Netwerkbeveiligingscomponenten (o.a. firewalls, Netscalers); • Centrale netwerkmanagement oplossing(en); • Internet verbindingen; • Verbindingen binnen datacenter; • VPN-oplossingen; • SD-WAN; • VMWare licenties; • Netscaler licenties; • Fysieke kastruimte (en connectiviteit) voor plaatsing eigen apparatuur van WL (één 19” rack met mogelijke uitbreiding tot twee racks).

Contracting authorities1

WL

UNKNOWN 27489264

nlRoermond, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation7

7 documents
  • Nota van inlichtingen 2026-03-17-1.pdf

    PDF document

    557.2 KB
  • TN569053 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260209142703.pdf

    PDF document

    145.5 KB
  • Bijlage 5 Formulier Referentie Selectiecriterium.docx

    Word document

    33.7 KB
  • Bijlage 4 Formulier Referentie Kerncompetentie.docx

    Word document

    33.2 KB
  • Bijlage C - Concept overeenkomst.docx

    Word document

    141.8 KB
  • uea_569053_20260129103028.pdf

    PDF document

    339.7 KB
  • Selectieleidraad Datacenter en Netwerk.pdf

    PDF document

    805.8 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.