Contract de furnizare soluție ERP cu module TMS și CRM și modul integrare ERP-B2B

ANNProcurement noticeSSS.C. TESAN PREST S.R.L.
Estimated valueRON 123,270
DeadlineExpired8 Jul 2026, 00:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
8 Jul 2026, 00:00
CPV codes
Status
Published
Notice type
ANNProcurement notice
Estimated value
RON 123,270
Publication date
29 Jun 2026, 00:00

Overview

Obiectul contractului îl reprezintă furnizarea, configurarea și implementarea unei soluții ERP cu module TMS și CRM, precum și a unui modul de integrare ERP cu aplicații B2B, în cadrul proiectului „Transformarea digitală a societății TESAN PREST SRL prin implementarea soluțiilor tehnologice avansate”, cod SMIS 336433. Achiziția include: ERP cu modul TMS și CRM – 1 buc. și Modul integrare ERP cu aplicații B2B – 1 buc. Locul de livrare/implementare este Sat Nojorid, nr. 76/A, comuna Nojorid, județ Bihor, cod poștal 417345. Durata contractului este de 3 luni, iar termenul de livrare/implementare este de 3 luni de la lansarea comenzii, cu posibilitatea prelungirii, dar fără a depăși data limită a perioadei de implementare a proiectului. Valoarea estimată a contractului este de 123.270,00 lei fără TVA

Contracting authorities1

SS

CUI 7318401

roNojorid, Romania
[email protected]

Lots1

Documentation1

1 document
  • Specificatii_-_Achizitie_competitiva_furnizare_software_2.pdf

    File

    697.5 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.