Činnosť stavebného dozoru pre projekt: „Rochovce – Slavošovce - Čierna Lehota - kanalizácia a ČOV“

cn-socialContract notice – light regime00588497-2026VAVýchodoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.
18 days left
Estimated value€487,325
Deadline18 days left21 Sept 2026, 09:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
21 Sept 2026, 09:00
CPV codes
71250000 - Architectural, engineering and surveying services71251000 - Architectural and building-surveying services71315300 - Building surveying services71520000 - Construction supervision services71521000 - Construction-site supervision services
Status
Active
Notice type
cn-socialContract notice – light regime
Source
Estimated value
€487,325
Publication date
25 Aug 2026, 22:00

Overview

1. Predmetom zákazky je poskytnutie služby stavebné-ho dozoru v rámci stavby: Rochovce – Slavošovce – Čierna Lehota – kanalizácia a ČOV 2. Úspešný uchádzač bude podľa podmienok dohodnutých v zmluve, vykonávať dozor nad vykonávaním prác na Stavbe podľa zmluvy o dielo, uzatvorenej medzi obstarávateľom a zhotoviteľom Stavby tak, aby všetky práce na stavbe boli zrealizované v súlade so všeobecne záväznými právnymi predpismi, STN a technickými špecifikáciami, v stanovenom čase a v rámci ceny dohodnutej v Zmluve o dielo a pri dodržaní podmienok určených Zmluvou o dielo (ďalej len „predmet zákazky“). 3. Podrobný opis predmetu zákazky a ďalšie požiadav-ky na spôsob poskytnutia služieb a ostatných plnení tvoriacich predmet zákazky sa nachádza v jednotli-vých prílohách Časti B. Zmluvné podmienky súťaž-ných podkladov.

Podrobnosti k podmienkam účasti osobného postavenia a ich preukazovanie sú uvedené v § 32 ZVO. 3. Obstarávateľ informuje záujemcov, že nie je oprávnený použiť údaje z informačných systémov verejnej správy podľa osobitného predpisu, a teda uchádzač (ak nie je zapísaný v ZHS alebo ak doklady dočasne nenahrádza predložením jednotného európskeho dokumentu, predloží za účelom preukázania splnenia podmienok účasti osobného postavenia obstarávateľovi v ponuke všetky doklady podľa § 32 ods. 2 ZVO.

Contracting authorities1

VA

UNKNOWN 2020063518

skKošice - mestská časť Západ, Slovakia
[email protected]

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.