Catering

EF29Contract award notice – general directive, standard regime781f79b5-14f7-496f-951d-e869c6f67a41SLStichting "Het Rijnlands Lyceum"
Estimated value
Deadline
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
CPV codes
55524000 - School catering services
Status
Cancelled
Notice type
EF29Contract award notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
9 Jul 2026, 14:26

Overview

Het doel van de opdracht is een gezond assortiment aan eten en drinken conform het programma van eisen te realiseren voor de leerlingen en medewerkers van opdrachtgever waarbij opdrachtnemer de administratie, facturatie en kassaverkoop op zich neemt. Buiten de scope van de opdracht vallen het plaatsen en/of leveren van warme drankenautomaten, het bestellen van ingrediënten voor warme drankenautomaten en het onderhoud van warme drankenautomaten. Ook buiten scope vallen het leveren van eten en drinken ten behoeve van de lessen. Meer informatie vind u in de Leidraad. Van de in totaal 1800 PO + VO leerlingen maakten in 2025 gemiddeld 500 PO leerlingen en 350 VO leerlingen gebruik van het aanbod voor een warme maaltijd. Alleen tijdens de lesweken is de kantine open, dit zijn 38 weken per jaar. Er is geen minimale afname te garanderen; de afname zal mede samenhangen met de maaltijdkwaliteit. Er is vanuit de ouders grote behoefte aan een warme maaltijd voor de leerlingen in de lunchpauze. De omzet voor banqueting bedroeg in 2025 € 60.000 en de counterverkoop bedroeg € 90.000. De afname van de verkoopautomaat is onbekend. De afname van banqueting, counterverkoop en verkoopautomaat in de toekomst zal afhankelijk zijn en worden van de wijze waarop de opdrachtnemer het aanbod vormgeeft, prijst en aanprijst. Aan bovengenoemde omvang zijn geen rechten te ontlenen. Gebaseerd op historische gegevens en toekomstige verwachtingen raamt opdrachtgever de jaarlijkse waarde op gemiddeld € 969.000 per jaar voor maaltijdencatering en € 150.000 per jaar voor banqueting en counterverkoop.

Naar aanleiding van een ingediend bezwaar tegen het voornemen tot gunning in deze aanbesteding met TenderNed kenmerk TN-572205 heeft Stichting “Het Rijnlands Lyceum” onderzocht of het ingediende bezwaar terecht was. Uit dat onderzoek is gebleken dat het bezwaar gegrond is. Stichting “Het Rijnlands Lyceum” heeft daarom besloten deze aanbesteding in te trekken en later dit jaar een nieuwe Europese aanbesteding uit te schrijven.

Contracting authorities1

SL

UNKNOWN 232166653

nlWASSENAAR, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation19

19 documents
  • TN572205 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260709162648.pdf

    PDF document

    194.9 KB
  • NvI 3 - Catering - ESH 2026-03-27.pdf

    PDF document

    125.5 KB
  • Bijlage 2A Overeenkomst ESH -Catering 2026-03-18.pdf

    PDF document

    164.6 KB
  • Bericht NvI 3 - Catering - ESH 2025-03-19.pdf

    PDF document

    32.5 KB
  • NvI 2 - ESH - Catering 2026-03-18.pdf

    PDF document

    177.7 KB
  • NvI 1 - ESH - Catering 2026-03-06.pdf

    PDF document

    213.4 KB
  • Bijlage 7 Overname Personeel 2026-03-06.pdf

    PDF document

    70.2 KB
  • Bijlage 4 Prijzenblad ESH -Catering 2026-03-06.xlsx

    Excel spreadsheet

    34.4 KB
  • Bijlage 9 inventarislijst huidige cateraar ESH -Catering 2026-03-06.xlsx

    Excel spreadsheet

    31.8 KB
  • Bijlage 2B Wachtkamerovereenkomst ESH -Catering 2026-02-16.pdf

    PDF document

    115.8 KB
  • Bijlage 2C Verwerkersovereenkomst ESH -Catering 2026-02-16.docx

    Word document

    185.2 KB
  • TN572205 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260216110410.pdf

    PDF document

    143.6 KB
  • Bijlage 3 Algemene Inkoopvoorwaarden Stichting Het Rijnlands Lyceum.pdf

    PDF document

    116.4 KB
  • Bijlage 1 PvE ESH -Catering 2026-02-16.pdf

    PDF document

    323.6 KB
  • Aanbestedingsleidraad ESH -Catering 2026-02-16.pdf

    PDF document

    318.0 KB
  • Bijlage 8 Verklaring Russische betrokkenheid ESH -Catering 2026-02-16.pdf

    PDF document

    78.3 KB
  • Bijlage 5 Format NvI ESH -Catering 2026-02-16.docx

    Word document

    68.3 KB
  • uea_572205_20260216104208.pdf

    PDF document

    307.8 KB
  • Bijlage 6 Referentieverklaring ESH -Catering 2026-02-16.docx

    Word document

    62.8 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.