C-ITS-applicaties Rijkswaterstaat 2026

EF16Contract notice – general directive, standard regime36ac3d46-9f74-4637-b63a-786a16a0ddd6RIRijkswaterstaat Centrale Informatievoorziening
1 day left
Estimated value
Deadline1 day left7 Sept 2026, 12:00
Competition00 participants
Lots22 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
7 Sept 2026, 12:00
CPV codes
72212000 - Programming services of application software34996100 - Traffic lights35262000 - Crossing control signalling equipment
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
26 May 2026, 09:01

Overview

Rijkswaterstaat (RWS) is gestart om de huidige verkeersregelinstallaties (VRI’s) te vervangen voor intelligente verkeersregelinstallaties (iVRI’s). De reden hiervan is dat de iVRI de nieuwe standaard is en de iVRI landelijk specifieke doelgroepen faciliteert, zoals het prioriteren van nood- en hulpdiensten (waaronder weginspecteurs), logistiek en fietsers. De afgelopen jaren heeft RWS in een eerste tranche 19 VRI’s vervangen door of omgebouwd tot iVRI. De ervaringen met deze eerste iVRI’s is dat deze van toegevoegde waarde kan zijn bij het behalen van de beleidsdoelen gericht op het optimaliseren van de verkeersafwikkeling en het prioriteren van specifieke doelgroepen zoals hierboven beschreven. De opdracht betreft de levering, de implementatie en het beheer van C-ITS-applicaties (Cooperative Intelligent Transportation Systems) voor iVRI’s (intelligente verkeersregelinstallaties). Voor nadere informatie zie het Beschrijvend document. zie het Beschrijvend document.

Contracting authorities1

Lots2

Documentation4

4 documents
  • TN591718 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260526110107.pdf

    PDF document

    237.4 KB
  • ROK C-ITS Presentatie Inlichtingenbijeenkomst 10-6-2026.pdf

    PDF document

    1.3 MB
  • Beschrijvend document C-ITS-applicaties voor iVRI's Rijkswaterstaat - versie 1.0.pdf

    PDF document

    1.0 MB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.