Busvervoer RSG Enkhuizen

EF16Contract notice – general directive, standard regime82517d6c-21cc-4bf3-acb9-c66ea7a788d7SEStichting Regionale Scholengemeenschap Enkhuizen
Estimated value€255,000
DeadlineExpired19 Mar 2026, 11:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
19 Mar 2026, 11:00
CPV codes
60100000 - Road transport services60130000 - Special-purpose road passenger-transport services60172000 - Hire of buses and coaches with driver
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
€255,000
Publication date
20 Feb 2026, 20:50

Overview

De opdracht omvat het verzorgen van busvervoer voor de RSG ten behoeve van diverse binnenlandse en buitenlandse reizen. Jaarlijks worden circa 5.000 leerlingen en begeleiders vervoerd naar uiteenlopende bestemmingen, variërend van dagtochten binnen Nederland tot meerdaagse reizen naar het buitenland. De opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het veilig, tijdig en kwalitatief uitvoeren van alle vervoersbewegingen, inclusief het inzetten van geschikt materieel, vakbekwame chauffeurs en adequate planning en communicatie. De omvang en aard van de reizen kunnen per jaar variëren, maar vallen binnen het hierboven beschreven volume en karakter van de dienstverlening. De indicatieve waarde van het busvervoer komt over een periode van vier jaar op EUR 255.000. Aan deze financiële waarde kan geen recht worden ontleend. De maximale raming wordt gesteld op € 330.000 exclusief btw. In de maximale raming is ten opzichte van de raming rekening gehouden met ongeveer 30% onvoorziene omstandigheden. Deze onvoorziene omstandigheden zien voornamelijk op de fluctuatie van leerlingaantallen.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation15

15 documents
  • TN568950 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260513111133.pdf

    PDF document

    209.9 KB
  • 20260218 Bijlage 8 Rittenoverzicht.xlsx

    Excel spreadsheet

    124.3 KB
  • 20260218 Nota van inlichtingen 1 Busvervoer Enkhuizen.pdf

    PDF document

    58.0 KB
  • 20260218 Bijlage 9 Bestelformulier.pdf

    PDF document

    137.3 KB
  • Bijlage 6 - ARVODI 2025.pdf

    PDF document

    173.2 KB
  • TN568950 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260128162727.pdf

    PDF document

    143.9 KB
  • Bijlage 8 - UEA.pdf

    PDF document

    339.2 KB
  • TN568950 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260220215043.pdf

    PDF document

    144.4 KB
  • Bijlage 3 - Raamovereenkomst RSG Enkhuizen.pdf

    PDF document

    104.5 KB
  • Bijlage 4 - Prijzenblad RSG Enkhuizen.xlsx

    Excel spreadsheet

    21.0 KB
  • Bijlage 7 - Format geschiktheidseis RSG Enkhuizen.docx

    Word document

    25.5 KB
  • Bijlage 5 - Overzicht in te dienen stukken.pdf

    PDF document

    45.7 KB
  • Aanbestedingsleidraad Busvervoer RSG Enkhuizen.pdf

    PDF document

    275.8 KB
  • Bijlage 1 - Programma van eisen RSG Enkhuizen.pdf

    PDF document

    135.5 KB
  • Bijlage 2 - KPI overzicht RSG Enkhuizen.pdf

    PDF document

    134.8 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.