Brandverzekering Gemeente Enschede & Gemeente Losser
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Gemeente Enschede tevens optredend als aanbestedende dienst namens gemeente Losser. De uitgebreide brandverzekering van gemeente Enschede & gemeente Losser vervalt op 1 juli 2025. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet Openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 2,5- jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt gemeente Enschede & gemeente Losser bij de aanbesteding en de contractsfase. Totale verzekerde som gemeente Enschede: EUR 1.406.700.130,00 (inclusief BTW) Totale verzekerde som gemeente Losser: EUR 127.481.880,00 (inclusief BTW)
Lots2
Documentation4
- 7.4 KB
Nota van inlichtingen 2025-03-07-1.pdf
PDF document
- 18.3 KB
TN512293 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250625095710.pdf
PDF document
- 1.4 MB
uea_512293_20250227090447.pdf
PDF document
- 12.4 KB
TN512293 - EF10 Vooraankondiging gebruikt als oproep tot mededinging - algemene richtlijn, standaardregeling 20250218132918.pdf
PDF document