BOA-bedrijfskleding

EF29Contract award notice – general directive, standard regimea7f1965a-7a54-4704-80ca-0732e90f7c55GAGemeente Almere
Estimated value
Deadline
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
CPV codes
35811200 - Police uniforms18222000 - Corporate clothing35113430 - Safety vests35810000 - Individual equipment
Status
Cancelled
Notice type
EF29Contract award notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
3 Feb 2026, 13:14

Overview

Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van één raamovereenkomst, met ingang van 1 maart 2026, met een leverancier voor de levering van bedrijfskleding, zoals uniformen, kleding, accessoires en het onderhoud/ aankoop/vervanging van steekwerende vesten ten behoeve van de Buitengewoon Opsporingsambtenaren (BOA’s) van de afdeling Toezicht & Handhaving Openbare Ruimte (THOR) van de gemeente Almere. De omvang van de overeenkomst is 360. 000 euro excl. BTW over een periode van 4 jaar, inclusief de verlengingsjaren.

Motivatie voor deze terugtrekking is als volgt: Er is onduidelijkheid welke minimale eisen er gesteld zijn m.b.t. de vesten vanwege verschillende tegenstrijdige antwoorden in NvI 1 (vraag 3, 11 en 39) m.b.t. de minimale eisen rondom NEN & CE gekeurd en CE gecertificeerd en CE gemarkeerd. De antwoorden in NvI 1 kunnen door een normaal oplettende inschrijver verschillend worden geïnterpreteerd. Er blijft een onoplosbare tegenstrijdigheid bestaan in de gegeven antwoorden in NvI 1. Hierdoor was het voor redelijk geïnformeerde inschrijvers niet mogelijk om te begrijpen wat de gemeente bedoelt heeft en wat de precieze inkoopbehoefte is. De gemeente heeft op vraag 11 en 39 van NvI 1 verwezen naar de NEN-normering. De NEN-normering voor steekwerende vesten bestaat echter niet. Aangezien deze niet bestaat is hierin ook niet opgenomen dat steekwerende vesten/platen samen als in combinatie CE gekeurd, CE gemarkeerd en CE gecertificeerd dienen te zijn waardoor deze verwijzing niet klopt. In vraag 39 NvI 1 wordt geen antwoord gegeven op de gestelde vraag of de kogel- en steekwerende vesten zijn uitgezonderd van de CE-markeringseis. Hierdoor is er sprake van een onduidelijkheid.  Er is sprake van een wezenlijke wijziging indien er door de beantwoording (o.a. vraag 3, 11 en 39) in de NvI de inhoud van de opdracht of minimumeisen feitelijk aangescherpt of gewijzigd worden. Tijdens een aanbestedingsprocedure kunnen er geen wezenlijke wijzigingen worden doorgevoerd (zonder rectificatie of heraanbesteding). .

Contracting authorities1

GA

UNKNOWN 162046567

nlAlmere, Netherlands
[email protected]

Lots1

Documentation16

16 documents
  • TN546240 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260203141453.pdf

    PDF document

    143.0 KB
  • TN546240 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20251027091837.pdf

    PDF document

    9.8 KB
  • 1ste NvI - BOA-bedrijfskleding IA2025.04.05.pdf

    PDF document

    176.1 KB
  • 2e NvI - BOA-bedrijfskleding IA2025.04.05.pdf

    PDF document

    104.5 KB
  • TN546240 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20250912142840.pdf

    PDF document

    9.4 KB
  • Bijlage 3 tarievenblad BOA-bedrijfskleding.xlsx

    Excel spreadsheet

    27.5 KB
  • uea_546240_20250912140840.pdf

    PDF document

    350.7 KB
  • Wachtkamerovereenkomst BOA-bedrijfskleding.pdf

    PDF document

    762.3 KB
  • Bijlage 8 Verklaring geen Russische betrokkenheid.docx

    Word document

    22.6 KB
  • Bijlage 6. INKOOPVOORWAARDEN LEVERINGEN EN DIENSTEN.pdf

    PDF document

    284.7 KB
  • Offerteaanvraag - BOA-bedrijfskleding 12.9.2025-.pdf

    PDF document

    1.1 MB
  • Bijlage 7 Wachtkamerovereenkomst.pdf

    PDF document

    94.4 KB
  • Bijlage 1 Programma van Eisen BOA-kleding.pdf

    PDF document

    347.4 KB
  • Bijlage 4 Concept overeenkomst BOA-bedrijfskleding 10.9.2025.pdf

    PDF document

    693.6 KB
  • Bijlage 5 Verwerkingsovereenkomst BOA-bedrijfskleding.pdf

    PDF document

    203.5 KB
  • Bijlage 2 Technische Bekwaamheid.docx

    Word document

    22.8 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.