„Доставка на реактиви, китове, консумативи и др. за нуждите на проекти по процедура BG05SFPR001-3.004 „Подкрепа за развитие на проектна докторантура“ на Програма "Образование" 2021-2027 г.“

1,213 days left
Estimated value€125,000
Deadline1,213 days left30 Dec 2029, 22:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
30 Dec 2029, 22:00
CPV codes
33000000 - Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products33140000 - Medical consumables33696300 - Chemical reagents33696500 - Laboratory reagents
Status
Active
Notice type
cn-standardContract or concession notice – standard regime
Source
Estimated value
€125,000
Publication date
10 May 2026, 22:00

Overview

Предмет на обществената поръчка е избор на изпълнител/и за доставката на реактиви, китове, консумативи и др. за осигуряване изпълнението на дейностите по проект BG05SFPR001-3.004-0026-C01 "Мултидисциплинарен панел от проектни докторантури, насочени към здраве, биотехнологии и син растеж в Черноморския регион" и проект BG05SFPR001-3.004-0023-C01 "Проектни докторантури за развитие на икономически приложими и иновативни модели за научни изследвания и професионално развитие в Тракийски университет - Стара Загора; Медицински Университет - Варна и Софийски Университет - София (ДРИИМ ТрУ)" по процедура BG05SFPR001-3.004 „Подкрепа за развитие на проектна докторантура“ на Програма "Образование" 2021-2027 г. Динамичната система за покупки не е обособена на отделни категории по смисъла на чл.83, ал.3 от ЗОП. Поръчката включва доставка на стоките, предварително заявени и конкретизирани по вид (търговска номенклатура), технически данни, комплектация и количества. Общо прогнозно количество на реактивите, китовете, консумативите и др., предмет на обществената поръчка за целия срок на действие на Динамичната система за покупки – 300 единици (брой/опаковка/литър). Срок на действие на Динамичната система за покупки – до 31.12.2029 г. Първи етап - Включване на кандидати в ДСП Втори етап - Провеждане на ограничени процедури в рамките на създадената ДСП. Възложителят издава решение за включването или за отказа от включване на заинтересовани лица в ДСП в срок от 15  работни дни след изтичане на първоначалния срок за подаване на заявления. До изтичане на определения срок Възложителят няма да изпраща покана за представяне на оферти за първата конкретна поръчка в рамките на действащата ДСП. След изтичане на първоначалния срок за подаване на заявления всяко заинтересовано лице може да подаде заявление, което се разглежда от назначената комисия в срок от 10 работни дни. Възложителят издава решение за включването или за отказа от включване в ДСП. Първоначалният срок за получаване на заявления за включване в ДСП е до 23:59:00 ч. на 11.06.2026 г.  Същият е посочен и в обявлението на обществената поръчка.

Освен посочените в секция „Основания за изключване“, Възложителят отстранява от участие в процедура за възлагане на обществена поръчка и на основание чл.107 от ЗОП. Източник на финансиране: Настоящата обществена поръчка се финансира със средства по проект BG05SFPR001-3.004-0026-C01 "Мултидисциплинарен панел от проектни докторантури, насочени към здраве, биотехнологии и син растеж в Черноморския регион" и проект BG05SFPR001-3.004-0023-C01 "Проектни докторантури за развитие на икономически приложими и иновативни модели за научни изследвания и професионално развитие в Тракийски университет - Стара Загора; Медицински Университет - Варна и Софийски Университет - София (ДРИИМ ТрУ)". Плащането ще се извърши по банков път в срок от 30 (тридесет) календарни дни след приемане на всяка конкретна доставка на стоките, предмет на договора, удостоверено с приемо-предавателен протокол и след представяне на фактура. Във всяка фактура следва да се съдържа текст: „Разходът е по проект BG05SFPR001-3.004-0026-C01 "Мултидисциплинарен панел от проектни докторантури, насочени към здраве, биотехнологии и син растеж в Черноморския регион" или „Разходът е по проект BG05SFPR001-3.004-0023-C01 "Проектни докторантури за развитие на икономически приложими и иновативни модели за научни изследвания и професионално развитие в Тракийски университет - Стара Загора; Медицински Университет - Варна и Софийски Университет - София (ДРИИМ ТрУ)". Участникът декларира липсата на основанията за отстраняване и съответствие с критериите за подбор, чрез представяне на единен европейски документ за обществени поръчки (ЕЕДОП). Съгласно чл. 87, ал. 1 от ЗОП, Възложителят може по всяко време в срока на действие на ДСП да поиска от допуснатите кандидати да представят ЕЕДОП с актуализирана информация относно заявените данни, въз основа на които са включени в ДСП. Кандидате, от които е поискана актуализираната информация, я представят в срок до 5 работни дни от получаването на искането. По всяко време в срока на действие на ДСП възложителят може да поиска от кандидатите да представят документи за доказване на обстоятелствата, включени в ЕЕДОП, освен в случаите по чл. 67, ал. 8 от ЗОП. Възложителят взема решение за прекратяване на участието в ДСП, когато се установи, че кандидатът не отговаря на условията за включване в ДСП. Съгласно чл. 67, ал. 4 от ЗОП, Единният европейски документ за обществени поръчки (ЕЕДОП) се подава задължително в електронен вид – еЕЕДОП чрез платформата по чл. 39а, ал. 1 от ЗОП. В случаите на чл. 72, ал.1, т.2 от ЗОП ще се вземе предвид като база за сравнение максимално допустимата единична цена за всеки артикул.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation0

The source system does not support document syncing.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.