Architectenkeuze bestuurscentrum
Keep momentum on this opportunity
Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.
- Save and reuse search filters
- Track opportunities as pursuits
- Get notified when new notices match
Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.
Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.
Key information
Overview
Het ontwerpen en begeleiden van de bouw van een nieuwe raadzaal en het het ontwerpen en herinrichten van een deel van het bestuurscentrum van de gemeente Meierijstad NOG INVULLEN
Lots1
Documentation25
- 12.6 KB
TN436803 - EF29 Aankondiging gegunde opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240830085357.pdf
PDF document
- 1.0 MB
DNRSTB2014 uitgebreid geselecteerde taken - 17705B Bestuurscentrum Sint-Oedenrode dd 07-03-2024.pdf
PDF document
- 376.8 KB
DNRSTB2014 beknopt geselecteerde taken - 17705B Bestuurscentrum Sint-Oedenrode dd 07-03-2024.pdf
PDF document
- 28.3 KB
Bijlage 10 - Referentieopdracht v1.01.docx
Word document
- 18.8 KB
Bijlage 8b - Selectiematrix v1.02.xlsx
Excel spreadsheet
- 2.8 KB
Nota van inlichtingen 2024-03-08-3.pdf
PDF document
- 16.6 KB
TN436803 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240304124236.pdf
PDF document
- 2.3 KB
Nota van inlichtingen 2024-02-12-1.pdf
PDF document
- 15.5 KB
TN436803 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20240201204926.pdf
PDF document
- 32.1 KB
Nota van inlichtingen 2024-02-28-1.pdf
PDF document
- 1.6 MB
uea_436803_20240201204746.pdf
PDF document
- 100.1 KB
Bijlage 11 - Door u in te dienen documenten.pdf
PDF document
- 28.9 KB
Bijlage 10 - Referentieopdracht.docx
Word document
- uea_436803_20240201204746.xml121.9 KB
XML document
- 152.8 KB
bijlage 8c - Toelichting bij de selectiematrix.pdf
PDF document
- 41.9 KB
Bijlage 8a - Voorblad motivatiebrief.docx
Word document
- 105.4 KB
Bijlage 9 - Informatiebrief- UEA via TenderNed.pdf
PDF document
- 18.8 KB
Bijlage 8b - Selectiematrix.xlsx
Excel spreadsheet
- 387.5 KB
Bijlage 3 - Uitvoeringsregels social return.pdf
PDF document
- 35.0 KB
Bijlage 6 - Aanmeldbiljet.docx
Word document
- 136.9 KB
Bijlage 4 - Concept overeenkomst.pdf
PDF document
- 434.8 KB
Bijlage 2 - AIV 20170601.pdf
PDF document
- 64.9 KB
Bijlage 1 Notitie taakomschrijving en bijlagen architect, 1 febr 2024.pdf
PDF document
- 419.8 KB
0 - selectie en gunningssleidraad 1.0.pdf
PDF document
- 23.5 MB