Achizitie servicii de organizare evenimente in cadrul proiectului Program de Asistență și Sprijin pentru ocupare, educație și incluziune socială în teritoriul SDL GAL Târgu Mureș (PAS), Nr. contract de finantare: PIDS/609/PIDS_P1/OP4/356176

Estimated valueRON 269,300
DeadlineExpired14 Jul 2026, 00:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
14 Jul 2026, 00:00
CPV codes
Status
Published
Notice type
ANNProcurement notice
Estimated value
RON 269,300
Publication date
3 Jul 2026, 00:00

Overview

ANUNT - INVITATIE DE PARTICIPARE RomActiv Business Consulting S.R.L. anunta lansarea procedurii de atribuire a contractului de achizitie servicii organizare (1) campanii de informare şi conştientizare pentru participarea tinerilor romi în sistemul de învățământ profesional şi dual, (2) campanii de promovare a accesului la servicii esențiale pentru persoane marginalizate, (3) sesiuni curs competențe antreprenoriale, (4) sesiuni curs competențe digitale de bază, (5) sesiuni curs calificare nivel 1 – partea teoretică in cadrul proiectului Program de Asistență și Sprijin pentru ocupare, educație și incluziune socială în teritoriul SDL GAL Târgu Mureș (PAS), Nr. contract de finantare: PIDS/609/PIDS_P1/OP4/356176, înregistrat la OIRPECU Regiunea Centru cu nr. 2478/31.03.2026. Valoarea estimata a serviciilor propuse spre achizitionare este de 269.300,00 lei fara TVA. Data si ora limita pentru depunerea ofertelor: 14.07.2026 ora 12:00 (ora Romaniei). Adresa la care trebuie depuse ofertele: sediul RomActiv Business Consulting S.R.L. din Str. Maria Rosetti nr. 34, parter, Ap. 2, sector 2, Bucuresti. Pentru informatii suplimentare si detalii privind conditiile si modalitatea de participare, cerintele minime si alte aspecte relevante pentru intocmirea ofertei va rugam sa consultati Specificatiile tehnice atasate. Informatii suplimentare se pot obtine de la: Cristian Dumitrescu e-mail: <!-- var prefix = '&#109;a' + 'i&#108;' + '&#116;o'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy80532 = 'cr&#105;st&#105;&#97;n.d&#117;m&#105;tr&#101;sc&#117;' + '&#64;'; addy80532 = addy80532 + 'r&#111;m&#97;ct&#105;v' + '&#46;' + 'r&#111;'; document.write('<a ' + path + '\'' + prefix + ':' + addy80532 + '\'>'); document.write(addy80532); document.write('<\/a>'); //-->\n <!-- document.write('<span style=\'display: none;\'>'); //--> Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea. <!-- document.write('</'); document.write('span>'); //--> Tel: 0721.259.201; Fax: 0372.870.806;

Contracting authorities1

Lots1

Documentation1

1 document

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.