Achizitie directa dosare plic din carton alb, format A4

Estimated valueRON 1,600
DeadlineExpired16 Jun 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
16 Jun 2026, 10:00
CPV codes
22852000 - Folders
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 1,600
Publication date
15 Jun 2026, 12:45

Overview

Achizitie directa dosare plic din carton alb, format A4 = 200 buc

Se va transmite o comanda la finalizarea procesului de evaluare a ofertelor.

Termen de livrare: maxim 3 zile lucratoare de la transmiterea comenzii. Ofertele depuse după termenul limită vor fi excluse din cadrul procesului de analiză. Operatorul economic care va fi declarat câștigător are obligația să aibă/să-și deschidă un cont la trezoreria statului, în conformitate cu prevederile O.M.F.P. nr. 1.235/2003 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 146/2002 privind formarea și utilizarea resurselor derulate prin trezoreria statului, cu modificările și completările ulterioare.

Finalizarea achiziției se va realiza în SICAP. Alte informații necesare depunerii ofertei pot fi solicitate la tel. 0723684480 sau la adresa de mail: [email protected], persoana de contact Bogdan ANDREI.

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 6 Sept 2026, 19:45.

Award criteria1

Criterion information

Name
Criteriul de atribuire este „prețul cel mai scăzut/total pachet” și se aplică pentru ofertele declarate conforme și admisibile. Ofertele depuse după ora de închidere nu vor fi luate în considerare.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.