Estimated valueRON 7,198
DeadlineExpired19 Jun 2026, 12:00
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
19 Jun 2026, 12:00
CPV codes
32420000 - Network equipment
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 7,198
Publication date
15 Jun 2026, 11:29

Overview

Achizitie directa - SWITCH-uri: - Switch-Ubiquiti Unifi Switch Pro 48 - 1 buc - Switch-GbE PoE + port 8 - 1 buc

Plata produselor furnizate se va efectua cu OP in cont de Trezorerie, pe baza factrilor electronice, in termen de 60 de zile de la data receptiei facturii la sediul autoritatii contractante.

Documentatia va cuprinde oferta tehnica, financiara, precum si celelalte documente solicitate si se vor depune in plic inchis la sediul autoaritatii contractante pana la data limita de depunere. Oferta tehnica si oferta financiara va cuprinde specificatii tehnice pentru fiecare produs ofertat conform caracteristicilor mentionate in documentul atasat. Produsele ofertate care nu vor corespunde cerintelor din tabel , vor fi considerate neconforme iar oferta nu va fi acceptata. Nu se accepta oferta partiala. Operatorii econoimici la depunerea ofertelor vor accepta ca sunt de acord cu schimbarea produsului in urma receptiei in care s-au constatat neconformitati si vor inlocui produsul pe cheltuiala sa fara costuri de transport de catre autoritatea contractanta. Operatorii vor depune ONRC, vor face dovada implementarii unui sistem de calitate ISO 9001 si ISO 27001. Data limita pentru depunerea ofertelor este 19.06.2026 ora 15 iar informatii legate de produse se pot solicita la serv.Tehnic pe emailul mentionat mai sus si la tel.0745761570.

Ofertele se vor depune in plic inchis la secretariatul autoritatii contractante, str Gheroghe Baritiu nr 36, Brasov pana la data limita de depunere

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Caiet de sarcini SWITCHURI.pdf

    File

    7.0 MB

Award criteria1

Criterion information

Name
Pretul cel mai scazut, in conditiile minime obligatorii
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.