Achizitie 2 GPS-uri Sediu ABA

Estimated valueRON 49,587
DeadlineExpired29 May 2026, 20:30
Competition00 participants
Lots00 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
Contract type
Deadline
29 May 2026, 20:30
CPV codes
38112100 - Global navigation and positioning systems (GPS or equivalent)
Status
Published
Notice type
ADVAdvertorial
Estimated value
RON 49,587
Publication date
27 May 2026, 05:33

Overview

Administraţia Bazinală de Apă Prut Bârlad achiziţionează GPS-uri: 2 buc, conform fişei tehnice ataşate. Livrarea produselor se va face la sediul Administraţiei Bazinale de Apă Prut-Bârlad din Iaşi, str. Theodor Văscăuţeanu nr.10.

Plata se va face pe baza facturii prin virament în termen de 30 de zile, în cont deschis la TREZORERIA STATULUI după recepţia produselor. Facturarea se va efectua conform actelor normative privind e-Factura in conformitate cu prevederile OUG nr. 120/04.10.2021 si a Legii nr.139/17.05.2022. Dacă produsele nu corespund cerinţelor solicitate, acestea vor fi returnate furnizorului pe cheltuiala operatorului economic. Termen de livrare la sediul beneficiarului în 15 zile de la finalizarea comenzii în SEAP.

Oferta va conţine obligatoriu informaţii despre societate, persoana de contact, termenul de livrare (asumat de ofertant), oferta financiară, certificatul de garanţie si certificatul de origine al produselor. Se vor lua in calcul ofertele transmise prin e-mail la adresa: [email protected]. În situaţia în care ofertantul nu se încadrează în termenul stabilit pentru depunerea ofertelor, oferta nu va fi evaluată. Valabilitatea ofertei trebuie sa fie de minim 30 zile de la data depunerii.

Informaţii suplimentare se pot obţine la adresa de e-mail: [email protected] sau la telefon 0742109722.

Contracting authorities1

Lots0

No lots recorded for this notice.

Documentation1

1 document
  • Fisa tehnica GPS.pdf

    File

    25.1 KB

Award criteria1

Criterion information

Name
Achiziţia se realizează în conformitate cu legea 98/2016 prin ACHIZIŢIE DIRECTĂ, iar criteriul de atribuire va fi preţul cel mai scăzut.
Weight
100% (100 of 100)
Order number
#0
Price criterion
No
Directly proportional
No

Participants0

No participants recorded for this notice.