Achiziția echipamentelor digitale în cadrul proiectului „Dotarea unității de învățământ Școala Gimnazială „Nicodim Ganea Bistra ” jud. Alba,,

SCNSimplified contract noticescn1156593CBCOMUNA BISTRA
Estimated valueRON 575,019
DeadlineExpired11 Dec 2024, 13:00
Competition11 participant
Lots22 lots

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Identifier
scn1156593
Contract type
Deadline
11 Dec 2024, 13:00
CPV codes
30195200 - Electronic copyboards or accessories
Status
Awarded
Notice type
SCNSimplified contract notice
Source
SEAP/SICAP
Estimated value
RON 575,019
Publication date
29 Nov 2024, 12:09

Overview

Se propune atribuirea unui contract de furnizare - ,Achiziția echipamentelor digitale în cadrul proiectului „Dotarea unității de învățământ Școala Gimnazială „Nicodim Ganea Bistra ” jud. Alba Descrierea produselor este disponibila în sectiunea Caietul de sarcini din cadrul prezentei documentatii de atribuire. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 7 AUTORITATEA CONTRACTANTA VA RASPUNDE TUTUROR SOLICITARILOR DE CLARIFICARI CU 5 ZILE INAINTEA TERMENULUI LIMITA DE DEPUNERE A OFERTELOR. Lot 1 – Dotare cu Echipamente digitale pentru laboratorul de informatică – 88.540,20 lei: Tablă interactivă + suport 1 Laptop 16 Sistem sunet 1 Imprimante Multifunctionale 1 Camera de videoconferinta 1 Videoproiector 2 Router WI-FI 1 Ochelari VR 1 Licenta Office 28 Licenta Antivirus 28 Lot 2 -Dotare cu Echipamente digitale pentru sălile de clasă/ grupă- 486.479,21 lei: Tablă interactivă de min.65 inch+ suport 23 Laptop 23 Sistem de sunet 23 Camera de videoconferinta 23 Imprimante Multifunctionale 23 Scanere portabile 23

Contracting authorities1

CB

CUI 4562346

roBistra, Romania
[email protected]

Lots2

Documentation0

Documents have not been synced yet. Last checked 6 Sept 2026, 16:14.

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants3