31194052: Vernieuwingsopgave Verkeersbrug Dordrecht

EF16Contract notice – general directive, standard regime09087b58-13b2-44ef-81f6-b3fdded524b2RORijkswaterstaat Programma's, Projecten en Onderhoud
5 days left
Estimated value
Deadline5 days left11 Sept 2026, 21:59
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
11 Sept 2026, 21:59
CPV codes
45221119 - Bridge renewal construction work42961000 - Command and control system45221100 - Construction work for bridges45262330 - Concrete repair work45351000 - Mechanical engineering installation works
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
19 Jun 2026, 13:40

Overview

De opdrachtnemer dient in hoofdzaak aan de brugdelen de volgende werkzaamheden uit te voeren: • Conserveringswerkzaamheden; • Werktuigbouwkundige werkzaamheden; • Betonwerkzaamheden; • Staalwerkzaamheden; • Waterbouwkundige werkzaamheden; • Wegenbouwkundige werkzaamheden; • Bouwkundige werkzaamheden; • Elektrotechnische werkzaamheden; • Werkzaamheden voegen en opleggingen; • Werkzaamheden in het kader van machineveiligheid, CE-markering; • Industriële Automatisering werkzaamheden. Zie korte beschrijving

Rijkswaterstaat hanteert de gedragscode "Publiek Opdrachtgeverschap". De gedragscode is te downloaden op de internetsite van Rijkswaterstaat via het adres: http://www.rws.nl/opdrachtgeverscode; Klachten m.b.t. de aanbestedingsprocedure kunnen worden ingediend bij het Centrale Klachtenmeldpunt Aanbesteden Rijkswaterstaat, e-mailadres: [email protected]. Klachten kunnen betrekking hebben op het niet naleven van wettelijke bepalingen of inbreuk op algemene aanbestedingsbeginselen. Een klacht moet schriftelijk worden ingediend en moet duidelijk en gemotiveerd aangeven op welk aspect van de aanbestedingsprocedure de klacht betrekking heeft. Motiveringen die noodzakelijk zijn in het kader van de Aanbestedingswet 2012 zijn opgenomen in de aanbestedingsleidraad. Ten behoeve van de aanbestedingsprocedure is een aanbestedingsleidraad opgesteld. Dit document is bij de aankondiging gevoegd, dan wel is gratis te downloaden op www.TenderNed.nl. Bij strijdigheid tussen deze aankondiging en de aanbestedingsleidraad, prevaleert de aanbestedingsleidraad. De aanmelding als gegadigde dient uitsluitend te geschieden met gebruikmaking van het aanmeldingsformulier dat is gevoegd bij de aanbestedingsleidraad. De aanbestedingsprocedure vindt plaats onder toepassing van het Aanbestedingsreglement Werken 2016 (ARW 2016). De aanmelding- en inschrijving op onderhavige aanbesteding verloopt geheel digitaal. De bij inschrijving in te dienen documenten dienen voorzien te zijn van een gekwalificeerde elektronische handtekening (PKIo-certificaat of EU-qualified certificaat). Meer informatie over digitaal aanmelden en inschrijven bij Rijkswaterstaat is te vinden op: http://rijkswaterstaat.nl/zakelijk/zakendoen-met-rijkswaterstaat/inkoopbeleid/aanbesteden/digitaal-aanmelden-inschrijven/index.aspx.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation13

13 documents
  • TN595137 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260619154020.pdf

    PDF document

    229.4 KB
  • Bijlage J Verklaring inzake MSenA.docx

    Word document

    42.4 KB
  • uea_595137_20260619153209.pdf

    PDF document

    600.9 KB
  • 31194052 Aanbestedingsleidraad 19 6 2026 pdf.pdf

    PDF document

    945.6 KB
  • Bijlage H Model K verklaring.docx

    Word document

    42.6 KB
  • Bijlage G Inschrijvingsbiljet.docx

    Word document

    40.7 KB
  • Bijlage E Gegevens omtrent bekwaamheid.docx

    Word document

    41.5 KB
  • Bijlage F Selectie.docx

    Word document

    27.7 KB
  • Bijlage A Aanmeldingsformulier.docx

    Word document

    41.7 KB
  • 63.2 KB
  • Bijlage D Model indieningsformulier.docx

    Word document

    44.1 KB
  • Bijlage C Aanvullende eigen verklaring.docx

    Word document

    42.0 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.