260097GDD Vervoer schoolzwemmen

EF16Contract notice – general directive, standard regime2fa41e88-1a5b-406e-897b-73bde839357eGDGemeente Dordrecht | Bedrijfsvoering Drechtsteden
8 days left
Estimated value
Deadline8 days left14 Sept 2026, 10:00
Competition00 participants
Lots11 lot

Keep momentum on this opportunity

Save it on this device now. Create an account when you are ready to track deadlines, notes, and teamwork.

  • Save and reuse search filters
  • Track opportunities as pursuits
  • Get notified when new notices match
Quick actions

Keep this notice in a shortlist so you can return to it without starting a bid.

Keep notes, monitor deadlines and collaborate with your team. This does not submit a bid or contact the buyer.

Receive alerts

Key information

Contract type
Deadline
14 Sept 2026, 10:00
CPV codes
60140000 - Non-scheduled passenger transport60130000 - Special-purpose road passenger-transport services
Status
Active
Notice type
EF16Contract notice – general directive, standard regime
Source
Estimated value
Publication date
3 Aug 2026, 10:14

Overview

De opdracht betreft het verzorgen van vervoer van leerlingen van diverse basisscholen binnen de gemeente Dordrecht naar Optisport Sportboulevard, gevestigd aan de Fanny Blankers-Koenweg 10 te Dordrecht, en het aansluitende vervoer terug naar de betreffende schoollocaties. Het vervoer wordt uitgevoerd ten behoeve van het schoolzwemprogramma en omvat het vervoer van leerlingen en hun begeleiders. De opdracht bestaat uit de uitvoering van zes vervoersritten per week gedurende circa 32 schoolweken per jaar. Het vervoer wordt uitgevoerd met een touringcar of een ander gelijkwaardig. De overeenkomst treedt in werking op 2 november 2026 en loopt van rechtswege tot en met 1 augustus 2027. De opdrachtgever heeft vervolgens de mogelijkheid de overeenkomst maximaal drie (3) keer te verlengen voor een periode van telkens twaalf (12) maanden.

Contracting authorities1

Lots1

Documentation13

13 documents
  • TN604149 - EF16 Aankondiging van een opdracht - algemene richtlijn, standaardregeling 20260803121403.pdf

    PDF document

    203.8 KB
  • Bijlage L - SROI - format plan van aanpak.docx

    Word document

    82.1 KB
  • Bijlage K - SROI - menukaart.pdf

    PDF document

    3.3 MB
  • Bijlage J - SROI - beleid.docx

    Word document

    83.0 KB
  • Bijlage H - Verklaring Russische sancties EU v1.0.docx

    Word document

    62.2 KB
  • Bijlage I - Opgave referentieopdracht.docx

    Word document

    355.1 KB
  • Bijlage C - Programma van eisen.pdf

    PDF document

    123.5 KB
  • Bijlage D - Weekrooster Vervoer Schoolzwemmen 260097GDD.pdf

    PDF document

    226.4 KB
  • Bijlage E - Concept overeenkomst.docx

    Word document

    47.9 KB
  • Aanbestedingsleidraad 260097GDD Vervoer schoolzwemmen.pdf

    PDF document

    351.8 KB
  • Bijlage F - Uniform Europees Aanbestedingsdocument.pdf

    PDF document

    534.2 KB
  • Bijlage B - Algemene inkoopvoorwaarden Drechtsteden 2020 - incl bijlage 1 GIBIT 2023.pdf

    PDF document

    2.0 MB
  • Bijlage G - Prijsinvulformulier.xlsx

    Excel spreadsheet

    25.1 KB

Award criteria0

No procedure-level award criteria recorded.

Participants0

No participants recorded for this notice.